G7L2APUBCBDC12
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G7L2APUBCBDC12
G7L2APUBCBDC12
型号
G7L2APUBCBDC12
描述
PWR RELAYS GP RELAY
数据表
G7L2APUBCBDC12.pdf
交付服务
G7L2APUBCBDC12
内容 *
    G7L2APUBCBDC12 规格
    SeriesG7L
    RoHSRoHS
    Features-
    Seal Rating-
    Coil Current158 mA
    Coil Voltage12VDC
    Switching Voltage250VAC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage9 VDC
    Must Release Voltage1.8 VDC
    Operating Temperature-25°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)20 A