G7L2ABUBJCBAC100/120
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G7L2ABUBJCBAC100/120
G7L2ABUBJCBAC100/120
型号
G7L2ABUBJCBAC100/120
描述
PWR RELAYS GP PWR RELAY
数据表
G7L2ABUBJCBAC100/120.pdf
交付服务
G7L2ABUBJCBAC100/120
内容 *
    G7L2ABUBJCBAC100/120 规格
    SeriesG7L
    RoHSRoHS
    FeaturesTest Button
    Seal Rating-
    Coil Current20.4 mA
    Coil Voltage120VAC
    Switching Voltage250VAC - Max
    Termination StyleScrew Terminal
    Must Operate Voltage75 VAC
    Must Release Voltage18 VAC
    Operating Temperature-25°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)25 A