G7L2ABJCBDC24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G7L2ABJCBDC24
G7L2ABJCBDC24
型号
G7L2ABJCBDC24
描述
PWR RELAYS RELAY DPSTNO SCRW EB
数据表
G7L2ABJCBDC24.pdf
交付服务
G7L2ABJCBDC24
内容 *
    G7L2ABJCBDC24 规格
    SeriesG7L
    RoHSRoHS
    FeaturesTest Button
    Seal Rating-
    Coil Current79 mA
    Coil Voltage24VDC
    Switching Voltage250VAC - Max
    Termination StyleScrew Terminal
    Must Operate Voltage18 VDC
    Must Release Voltage3.6 VDC
    Operating Temperature-25°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)25 A