G5RL1EHRDC24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G5RL1EHRDC24
G5RL1EHRDC24
型号
G5RL1EHRDC24
数据表
G5RL1EHRDC24.pdf
交付服务
G5RL1EHRDC24
内容 *
    G5RL1EHRDC24 规格
    Seal RatingSealed - Flux Protection
    Coil Current16.7 mA
    Coil Voltage24VDC
    Contact FormSPDT (1 Form C)
    Switching Voltage250VAC, 24VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage16.8 VDC
    Must Release Voltage2.4 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)16 A