G5LE1DC48
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G5LE1DC48
G5LE1DC48
型号
G5LE1DC48
数据表
G5LE1DC48.pdf
交付服务
G5LE1DC48
内容 *
    G5LE1DC48 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Flux Protection
    Coil Current8.3 mA
    Coil Voltage48VDC
    Switching Voltage250VAC, 125VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage36 VDC
    Must Release Voltage4.8 VDC
    Operating Temperature-25°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)10 A