G5LE1A4CFDC24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G5LE1A4CFDC24
G5LE1A4CFDC24
型号
G5LE1A4CFDC24
数据表
G5LE1A4CFDC24.pdf
交付服务
G5LE1A4CFDC24
内容 *
    G5LE1A4CFDC24 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current16.7 mA
    Coil Voltage24VDC
    Contact FormSPST-NO (1 Form A)
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Tin Oxide (AgSnO)
    Switching Voltage250VAC, 125VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage18 VDC
    Must Release Voltage2.4 VDC
    Operating Temperature-25°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)10 A