G2RL1EDC48
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G2RL1EDC48
G2RL1EDC48
型号
G2RL1EDC48
数据表
G2RL1EDC48.pdf
交付服务
G2RL1EDC48
内容 *
    G2RL1EDC48 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Flux Protection
    Coil Current9 mA
    Coil Voltage48VDC
    Switching Voltage440VAC, 300VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage33.6 VDC
    Must Release Voltage4.8 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)16 A