G2RL1A4DC24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G2RL1A4DC24
G2RL1A4DC24
型号
G2RL1A4DC24
数据表
G2RL1A4DC24.pdf
交付服务
G2RL1A4DC24
内容 *
    G2RL1A4DC24 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current16.7 mA
    Coil Voltage24VDC
    Contact FormSPST-NO (1 Form A)
    Switching Voltage440VAC, 300VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage16.8 VDC
    Must Release Voltage2.4 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)12 A