G2RL14EDC12
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G2RL14EDC12
G2RL14EDC12
型号
G2RL14EDC12
数据表
G2RL14EDC12.pdf
交付服务
G2RL14EDC12
内容 *
    G2RL14EDC12 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current33.3 mA
    Coil Voltage12VDC
    Switching Voltage440VAC, 300VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage8.4 VDC
    Must Release Voltage1.2 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)16 A