G2R14DC24BYOMI
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G2R14DC24BYOMI
G2R14DC24BYOMI
型号
G2R14DC24BYOMI
描述
PWR RELAYS PWR PCB RELAY
数据表
G2R14DC24BYOMI.pdf
交付服务
G2R14DC24BYOMI
内容 *
    G2R14DC24BYOMI 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current21.8 mA
    Coil Voltage24VDC
    Contact FormSPDT (1 Form C)
    Operate Time15 ms
    Release Time10 ms
    Switching Voltage380VAC, 125VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage16.8 VDC
    Must Release Voltage3.6 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 70°C
    Contact Rating (Current)10 A