3100-15U1777C
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
3100-15U1777C
3100-15U1777C
型号
3100-15U1777C
品牌
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
描述
RELAY CONTACTOR
数据表
3100-15U1777C.pdf
分类
功率继电器,超过2安培
交付服务
3100-15U1777C
内容 *
    3100-15U1777C 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Features-
    Coil TypeNon Latching
    Relay Type-
    Part StatusActive
    Seal Rating-
    Coil Current-
    Coil Voltage208 ~ 240VAC
    Contact FormSPST-NO (DM) (1 Form X)
    Operate Time-
    Release Time-
    Mounting TypeChassis Mount
    Coil InsulationClass B
    Contact Material-
    Switching Voltage-
    Termination Style-
    Must Operate Voltage177 VAC
    Must Release Voltage140 VAC
    Operating Temperature-40°C ~ 65°C