PM5-A7W110AC
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
PM5-A7W110AC
PM5-A7W110AC
型号
PM5-A7W110AC
描述
PANEL MOUNT ASSEM 8.1MM WHITE
数据表
PM5-A7W110AC.pdf
交付服务
PM5-A7W110AC
内容 *
    PM5-A7W110AC 规格
    TypeLED
    Current20mA
    RatingsAC
    Voltage110V
    Features-
    Lens Size7.00mm Dia
    Lamp ColorWhite
    Lens ColorWhite
    Lens TransparencyFresnel
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Wavelength - Peak-
    Ingress ProtectionIP67
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating1200mcd
    Panel Cutout Dimensions0.32" (8.13mm)