PM5-A20Y110V.pdf
| Type | LED |
| Current | 20mA |
| Ratings | AC/DC |
| Voltage | 110V |
| Features | - |
| Lens Size | 20.00mm Dia |
| Lamp Color | Yellow |
| Lens Color | Yellow |
| Termination Style | - |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Ingress Protection | IP67 |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Millicandela Rating | 822mcd |
| Panel Cutout Dimensions | 1" (25.40mm) |