PM5-A17Y110AC
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
PM5-A17Y110AC
PM5-A17Y110AC
型号
PM5-A17Y110AC
品牌
Bivar Inc.
描述
PANEL MOUNT ASSEM 12.7MM YELLOW
数据表
PM5-A17Y110AC.pdf
分类
面板指示灯、指示灯
交付服务
PM5-A17Y110AC
内容 *
    PM5-A17Y110AC 规格
    SeriesPM5
    RoHSRoHS
    TypeLED
    Current20mA
    RatingsAC
    Voltage110V
    Features-
    Lens Size10.20mm Dia
    Lamp ColorYellow
    Lens ColorYellow
    Lens StyleRound with Flat Top
    Part StatusActive
    Viewing Angle120°
    Lens TransparencyFresnel
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Wavelength - Peak585nm
    Ingress ProtectionIP67
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating600mcd
    Panel Cutout Dimensions0.50" (12.70mm)