PM5-A17W28V
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
PM5-A17W28V
PM5-A17W28V
型号
PM5-A17W28V
品牌
Bivar Inc.
描述
PANEL MOUNT ASSEM 12.7MM WHITE
数据表
PM5-A17W28V.pdf
分类
面板指示灯、指示灯
交付服务
PM5-A17W28V
内容 *
    PM5-A17W28V 规格
    SeriesPM5
    RoHSRoHS
    TypeLED
    Current20mA
    RatingsAC/DC
    Voltage12V ~ 28V
    Features-
    Lens Size10.20mm Dia
    Lamp ColorWhite
    Lens ColorWhite
    Lens StyleRound with Flat Top
    Part StatusActive
    Viewing Angle120°
    Lens TransparencyFresnel
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Wavelength - Peak-
    Ingress ProtectionIP67
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating1200mcd
    Panel Cutout Dimensions0.50" (12.70mm)