PM5-A12W12V
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
PM5-A12W12V
PM5-A12W12V
型号
PM5-A12W12V
品牌
Bivar Inc.
描述
PANEL MOUNT ASSEM 6.1MM WHITE
数据表
PM5-A12W12V.pdf
分类
面板指示灯、指示灯
交付服务
PM5-A12W12V
内容 *
    PM5-A12W12V 规格
    SeriesPM5
    RoHSRoHS
    TypeLED
    Current20mA
    RatingsDC
    Voltage12V
    Features-
    Lens Size6.70mm Dia
    Lamp ColorWhite
    Lens ColorWhite
    Lens StyleRound with Flat Top
    Part StatusActive
    Viewing Angle120°
    Lens TransparencyFresnel
    Termination StylePC Pin
    Wavelength - Peak-
    Ingress ProtectionIP67
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating414mcd
    Panel Cutout Dimensions0.24" (6.10mm)