MPR12-3BWD12V
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
MPR12-3BWD12V
MPR12-3BWD12V
型号
MPR12-3BWD12V
品牌
Bivar Inc.
描述
PNL MNT 12V BLUE 8MM
数据表
MPR12-3BWD12V.pdf
分类
面板指示灯、指示灯
交付服务
MPR12-3BWD12V
内容 *
    MPR12-3BWD12V 规格
    SeriesMPR12-3
    RoHSRoHS
    Type-
    Current-
    Ratings-
    Voltage12V
    Features-
    Lens Size-
    Lamp ColorBlue
    Lens Color-
    Lens StyleRound with Flat Top
    Part StatusActive
    Viewing Angle45°
    Lens TransparencyDiffused
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Wavelength - Peak470nm
    Ingress ProtectionIP54
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating835mcd
    Panel Cutout Dimensions0.47" (11.94mm)