MPC12-2GD24V.pdf
| Series | MPC12-2 |
| Ratings | - |
| Voltage | 24V |
| Features | - |
| Lens Size | - |
| Lamp Color | Green |
| Lens Transparency | Diffused |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Millicandela Rating | 1880mcd |
| Panel Cutout Dimensions | 0.47" (11.94mm) |