MPC12-1YD220V
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
MPC12-1YD220V
MPC12-1YD220V
型号
MPC12-1YD220V
描述
PNL MNT 220V YELLOW 8MM
数据表
MPC12-1YD220V.pdf
交付服务
MPC12-1YD220V
内容 *
    MPC12-1YD220V 规格
    Ratings-
    Voltage220V
    Features-
    Lens Size-
    Lamp ColorYellow
    Lens TransparencyDiffused
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating10mcd
    Panel Cutout Dimensions0.47" (11.94mm)