MPC12-1GD220V
首页 > 产品展示 > 光电子 > 面板指示灯、指示灯
MPC12-1GD220V
MPC12-1GD220V
型号
MPC12-1GD220V
品牌
Bivar Inc.
描述
PNL MNT 220V GREEN 8MM
数据表
MPC12-1GD220V.pdf
分类
面板指示灯、指示灯
交付服务
MPC12-1GD220V
内容 *
    MPC12-1GD220V 规格
    SeriesMPC12-1
    RoHSRoHS
    Type-
    Current-
    Ratings-
    Voltage220V
    Features-
    Lens Size-
    Lamp ColorGreen
    Lens Color-
    Lens StyleRound with Domed Top
    Part StatusActive
    Viewing Angle45°
    Lens TransparencyDiffused
    Termination StyleQuick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Wavelength - Peak-
    Ingress ProtectionIP54
    Panel Cutout ShapeRound
    Millicandela Rating100mcd
    Panel Cutout Dimensions0.47" (11.94mm)