ZSR285GTA
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
ZSR285GTA
ZSR285GTA
型号
ZSR285GTA
描述
IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223
数据表
ZSR285GTA.pdf
交付服务
ZSR285GTA
内容 *
    ZSR285GTA 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR62dB (120Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-261-4, TO-261AA
    Control Features-
    Current - Output200mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)20V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-223-3
    Current - Quiescent (Iq)600 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.85V