ZSR1200N8TA
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
ZSR1200N8TA
ZSR1200N8TA
型号
ZSR1200N8TA
描述
IC REG LINEAR 12V 200MA 8SO
数据表
ZSR1200N8TA.pdf
交付服务
ZSR1200N8TA
内容 *
    ZSR1200N8TA 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR57dB (120Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control Features-
    Current - Output200mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)20V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device Package8-SO
    Current - Quiescent (Iq)600 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)12V