ZLDO485T8TC
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
ZLDO485T8TC
ZLDO485T8TC
型号
ZLDO485T8TC
描述
IC REG LINEAR 4.85V 300MA SM8
数据表
ZLDO485T8TC.pdf
交付服务
ZLDO485T8TC
内容 *
    ZLDO485T8TC 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSOT-223-8
    Control FeaturesLow Battery Detection
    Current - Output300mA
    Protection FeaturesOver Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Voltage - Input (Max)20V
    Voltage Dropout (Max)0.2V @ 300mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSM8
    Current - Quiescent (Iq)1 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)4.85V