ZLDO285T8TA
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
ZLDO285T8TA
ZLDO285T8TA
型号
ZLDO285T8TA
描述
IC REG LDO 2.85V SM8
数据表
ZLDO285T8TA.pdf
交付服务
ZLDO285T8TA
内容 *
    ZLDO285T8TA 规格
    PackageDigi-Reel®
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output Type-
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSOT-223-8
    Control Features-
    Current - Output300mA
    Protection Features-
    Number of Regulators1
    Output Configuration-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C