S-L2985B25-H4T1
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-L2985B25-H4T1
S-L2985B25-H4T1
型号
S-L2985B25-H4T1
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG LINEAR 2.5V 150MA WLP-4B
数据表
S-L2985B25-H4T1.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-L2985B25-H4T1
内容 *
    S-L2985B25-H4T1 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS-L2985
    RoHSRoHS
    PSRR80dB (1kHz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-UFBGA, WLCSP
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Protection FeaturesOver Current
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)6.5V
    Voltage Dropout (Max)0.29V @ 100mA
    Current - Supply (Max)90 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageWLP-4B
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.5V