S-817A11APF-CUATFU
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-817A11APF-CUATFU
S-817A11APF-CUATFU
型号
S-817A11APF-CUATFU
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG LINEAR 1.1V 20MA SNT4A
数据表
S-817A11APF-CUATFU.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-817A11APF-CUATFU
内容 *
    S-817A11APF-CUATFU 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-817
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-SMD, Flat Leads
    Control Features-
    Current - Output20mA
    Protection FeaturesShort Circuit
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)10V
    Voltage Dropout (Max)1.58V @ 10mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSNT-4A
    Current - Quiescent (Iq)2.5 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.1V