S-812C33AMC-C2NT2U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-812C33AMC-C2NT2U
S-812C33AMC-C2NT2U
型号
S-812C33AMC-C2NT2U
描述
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
数据表
S-812C33AMC-C2NT2U.pdf
交付服务
S-812C33AMC-C2NT2U
内容 *
    S-812C33AMC-C2NT2U 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control Features-
    Current - Output50mA
    Protection Features-
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)16V
    Voltage Dropout (Max)0.41V @ 10mA
    Current - Supply (Max)1.8 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)500 nA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V