S-19213B33A-V5T2U7
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-19213B33A-V5T2U7
S-19213B33A-V5T2U7
型号
S-19213B33A-V5T2U7
描述
AUTOMOTIVE VOLTAGE REGULATORS
数据表
S-19213B33A-V5T2U7.pdf
交付服务
S-19213B33A-V5T2U7
内容 *
    S-19213B33A-V5T2U7 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR60dB (100Hz)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
    Control FeaturesEnable
    Current - Output500mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Voltage - Input (Max)36V
    Voltage Dropout (Max)0.32V @ 200mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageTO-252-5S
    Current - Quiescent (Iq)9.8 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V