S-19212D33A-M5T1U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-19212D33A-M5T1U
S-19212D33A-M5T1U
型号
S-19212D33A-M5T1U
描述
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
数据表
S-19212D33A-M5T1U.pdf
交付服务
S-19212D33A-M5T1U
内容 *
    S-19212D33A-M5T1U 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesAutomotive, AEC-Q100, S-19212B/DxxA
    RoHSRoHS
    PSRR45dB (100Hz)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control Features-
    Current - Output250mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Voltage - Input (Max)36V
    Voltage Dropout (Max)0.8V @ 250mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)8.5 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V