S-13R1G17-A4T2U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-13R1G17-A4T2U3
S-13R1G17-A4T2U3
型号
S-13R1G17-A4T2U3
描述
IC REG LINEAR 1.7V 150MA HSNT4-B
数据表
S-13R1G17-A4T2U3.pdf
交付服务
S-13R1G17-A4T2U3
内容 *
    S-13R1G17-A4T2U3 规格
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.38V @ 100mA
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.7V