S-13R1G13-I4T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-13R1G13-I4T1U3
S-13R1G13-I4T1U3
型号
S-13R1G13-I4T1U3
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG LINEAR 1.3V 150MA SNT4A
数据表
S-13R1G13-I4T1U3.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-13R1G13-I4T1U3
内容 *
    S-13R1G13-I4T1U3 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS-13R1
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (1kHz)
    Output TypeFixed
    Part StatusNot For New Designs
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-SMD, Flat Leads
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Protection FeaturesOvercurrent, Reverse Current, Thermal Shutdown
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.78V @ 100mA
    Current - Supply (Max)9 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSNT-4A
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.3V