S-1335M23-M5T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1335M23-M5T1U3
S-1335M23-M5T1U3
型号
S-1335M23-M5T1U3
描述
IC REG LINEAR 2.3V 150MA SOT23-5
数据表
S-1335M23-M5T1U3.pdf
交付服务
S-1335M23-M5T1U3
内容 *
    S-1335M23-M5T1U3 规格
    RoHSRoHS
    PSRR80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.127V @ 100mA
    Current - Supply (Max)54 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.3V