S-1335E33-A4T2U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1335E33-A4T2U3
S-1335E33-A4T2U3
型号
S-1335E33-A4T2U3
描述
IC REG LINEAR 3.3V 150MA HSNT4-B
数据表
S-1335E33-A4T2U3.pdf
交付服务
S-1335E33-A4T2U3
内容 *
    S-1335E33-A4T2U3 规格
    RoHSRoHS
    PSRR80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.103V @ 100mA
    Current - Supply (Max)54 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageHSNT-4-B
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V