S-1333B34-M5T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1333B34-M5T1U3
S-1333B34-M5T1U3
型号
S-1333B34-M5T1U3
描述
IC REG LINEAR 3.4V 300MA SOT23-5
数据表
S-1333B34-M5T1U3.pdf
交付服务
S-1333B34-M5T1U3
内容 *
    S-1333B34-M5T1U3 规格
    RoHSRoHS
    PSRR65dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output300mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.27V @ 100mA
    Current - Supply (Max)38 µA
    Voltage - Output (Max)5.5V
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.4V