S-1324D33-M5T1U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1324D33-M5T1U
S-1324D33-M5T1U
型号
S-1324D33-M5T1U
描述
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
数据表
S-1324D33-M5T1U.pdf
交付服务
S-1324D33-M5T1U
内容 *
    S-1324D33-M5T1U 规格
    RoHSRoHS
    PSRR65dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output200mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.32V @ 100mA
    Current - Quiescent (Iq)12 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V