S-1323B52PF-N9LTFU
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1323B52PF-N9LTFU
S-1323B52PF-N9LTFU
型号
S-1323B52PF-N9LTFU
描述
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SNT4A
数据表
S-1323B52PF-N9LTFU.pdf
交付服务
S-1323B52PF-N9LTFU
内容 *
    S-1323B52PF-N9LTFU 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-1323
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)6.5V
    Voltage Dropout (Max)0.65V @ 150mA
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)5.2V