S-1323B35PF-N8UTFU
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1323B35PF-N8UTFU
S-1323B35PF-N8UTFU
型号
S-1323B35PF-N8UTFU
描述
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SNT4A
数据表
S-1323B35PF-N8UTFU.pdf
交付服务
S-1323B35PF-N8UTFU
内容 *
    S-1323B35PF-N8UTFU 规格
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)6.5V
    Voltage Dropout (Max)0.65V @ 150mA
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.5V