S-1318A12-M5T1U4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1318A12-M5T1U4
S-1318A12-M5T1U4
型号
S-1318A12-M5T1U4
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-5
数据表
S-1318A12-M5T1U4.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-1318A12-M5T1U4
内容 *
    S-1318A12-M5T1U4 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-1318
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control FeaturesEnable
    Current - Output100mA
    Protection FeaturesOver Current
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)-
    Current - Supply (Max)250 nA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)55 nA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.2V