S-1313D21-A4T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1313D21-A4T1U3
S-1313D21-A4T1U3
型号
S-1313D21-A4T1U3
描述
IC REG LINEAR 2.1V 200MA HSNT4-A
数据表
S-1313D21-A4T1U3.pdf
交付服务
S-1313D21-A4T1U3
内容 *
    S-1313D21-A4T1U3 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
    Control FeaturesEnable
    Current - Output200mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.49V @ 100mA
    Current - Supply (Max)1.35 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageHSNT-4-A
    Current - Quiescent (Iq)100 nA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.1V