S-1313D11-M5T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1313D11-M5T1U3
S-1313D11-M5T1U3
型号
S-1313D11-M5T1U3
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG LINEAR 1.1V 125MA SOT23-5
数据表
S-1313D11-M5T1U3.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-1313D11-M5T1U3
内容 *
    S-1313D11-M5T1U3 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-1313
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control FeaturesEnable
    Current - Output125mA
    Protection FeaturesOvercurrent, Thermal Shutdown
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)1.39V @ 100mA
    Current - Supply (Max)1.35 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Current - Quiescent (Iq)100 nA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.1V