S-1313A25-A4T2U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1313A25-A4T2U3
S-1313A25-A4T2U3
型号
S-1313A25-A4T2U3
品牌
ABLIC Inc.
描述
VOLTAGE REGULATOR
数据表
S-1313A25-A4T2U3.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
S-1313A25-A4T2U3
内容 *
    S-1313A25-A4T2U3 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-1313
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
    Control FeaturesEnable
    Current - Output200mA
    Protection FeaturesOver Current, Over Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.38V @ 100mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageHSNT-4-B
    Current - Quiescent (Iq)1.35 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.5V