S-1312D24-A4T1U3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1312D24-A4T1U3
S-1312D24-A4T1U3
型号
S-1312D24-A4T1U3
描述
IC REG LINEAR 2.4V 150MA HSNT4-A
数据表
S-1312D24-A4T1U3.pdf
交付服务
S-1312D24-A4T1U3
内容 *
    S-1312D24-A4T1U3 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS-1312
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage Dropout (Max)0.36V @ 100mA
    Current - Supply (Max)30 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageHSNT-4-A
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.4V