S-11L10D18-I6T2U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-11L10D18-I6T2U
S-11L10D18-I6T2U
型号
S-11L10D18-I6T2U
描述
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SNT6A
数据表
S-11L10D18-I6T2U.pdf
交付服务
S-11L10D18-I6T2U
内容 *
    S-11L10D18-I6T2U 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesS-11L10B/D
    RoHSRoHS
    PSRR55dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output150mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)3.65V
    Voltage Dropout (Max)0.29V @ 100mA
    Current - Quiescent (Iq)900 nA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.8V