S-1135A33-M5T1U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
S-1135A33-M5T1U
S-1135A33-M5T1U
型号
S-1135A33-M5T1U
描述
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
数据表
S-1135A33-M5T1U.pdf
交付服务
S-1135A33-M5T1U
内容 *
    S-1135A33-M5T1U 规格
    RoHSRoHS
    PSRR65dB (1kHz)
    Control FeaturesEnable
    Current - Output300mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Current - Quiescent (Iq)1 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V