NCV86604D33R2G
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
NCV86604D33R2G
NCV86604D33R2G
型号
NCV86604D33R2G
描述
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
数据表
NCV86604D33R2G.pdf
交付服务
NCV86604D33R2G
内容 *
    NCV86604D33R2G 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesAutomotive, AEC-Q100
    RoHSRoHS
    PSRR60dB (100Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control FeaturesReset
    Current - Output150mA
    Protection FeaturesOver Current, Over Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 150°C
    Voltage - Input (Max)40V
    Voltage Dropout (Max)-
    Current - Supply (Max)40 µA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device Package8-SOIC
    Current - Quiescent (Iq)30 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V