NCV8504PW25R2
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
NCV8504PW25R2
NCV8504PW25R2
型号
NCV8504PW25R2
品牌
Rochester Electronics, LLC
描述
IC REG LDO LIN 400MA 2.5V 16SOIC
数据表
NCV8504PW25R2.pdf
交付服务
NCV8504PW25R2
内容 *
    NCV8504PW25R2 规格
    PackageBulk
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output Type-
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad