MC78M15CDTRK
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
MC78M15CDTRK
MC78M15CDTRK
型号
MC78M15CDTRK
描述
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
数据表
MC78M15CDTRK.pdf
交付服务
MC78M15CDTRK
内容 *
    MC78M15CDTRK 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (120Hz)
    Control Features-
    Current - Output500mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)35V
    Voltage Dropout (Max)-
    Supplier Device PackageDPAK
    Current - Quiescent (Iq)-
    Voltage - Output (Min/Fixed)15V