MC33269DTRK-3.3
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
MC33269DTRK-3.3
MC33269DTRK-3.3
型号
MC33269DTRK-3.3
描述
IC REG LDO 0.8A 3.3V DPAK
数据表
MC33269DTRK-3.3.pdf
交付服务
MC33269DTRK-3.3
内容 *
    MC33269DTRK-3.3 规格
    PackageCut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output Type-
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
    Control Features-
    Current - Output800mA
    Protection Features-
    Number of Regulators1
    Output Configuration-
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C