LX8382-33CP
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
LX8382-33CP
LX8382-33CP
型号
LX8382-33CP
描述
IC REG LIN 3.3V 10A TO220 POWER
数据表
LX8382-33CP.pdf
交付服务
LX8382-33CP
内容 *
    LX8382-33CP 规格
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseTO-220-3
    Control Features-
    Current - Output10A
    Protection FeaturesOver Current, Over Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)10V
    Voltage Dropout (Max)1.4V @ 10A
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageTO-220, Power
    Current - Quiescent (Iq)10 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V