LX8117-33CDD
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
LX8117-33CDD
LX8117-33CDD
型号
LX8117-33CDD
描述
IC REG LIN 3.3V 800MA TO263 PWR
数据表
LX8117-33CDD.pdf
交付服务
LX8117-33CDD
内容 *
    LX8117-33CDD 规格
    RoHSRoHS
    PSRR75dB (120Hz)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
    Control Features-
    Current - Output800mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)12V
    Voltage Dropout (Max)1.2V @ 800mA
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageTO-263, Power
    Current - Quiescent (Iq)10 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V